Skip to content Skip to footer

TEKPAR

Hakkımızda

Tekpar, uzun yılları geride bıraktığı faaliyet hayatına, plastik enjeksiyon kalıp imalatı ve parça üretimi gerçekleştirmek için başladı. Gelişen modern teknoloji ve global pazarın yeni gereksinimleri bizi her zaman dünden daha iyi olmaya ve daha iyisini üretmeye sevk etti.

Bugün en iyi bildiğimiz iş olan üretim teknolojilerini, edinmiş olduğumuz tecrübemizi ve değer verdiğimiz uzman kadromuzu birleştirerek; gönül verdiğimiz tarım sektöründe yurt içi ve Dünya’ daki pek çok ülkede yer alan müşterilerimize sunduğumuz bir marka haline gelmiş bulunmaktayız. Aynı zamanda müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda ihtiyaç duydukları özel çözümleri de yaratabilme kabiliyetine sahibiz.


Yola çıktığımız günden bu yana çevreye, içinde yaşadığımız dünyaya ve gelecek nesillere karşı sorumluluk bilinci ile hareket ettik. Sürdürülebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda enerji tasarruflu makina parkurları ile üretim gerçekleştirirken; %100 geri dönüştürülebilir ve %100’e varan geri dönüştürülmüş ürünler üreterek karbon ayak izimizi minimumda tutmaya ve faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

This site is registered on wpml.org as a development site.